منابع آزمون

منابع آزمون نظام مهندسی اعم از فیلم و کتاب و ...

شرایط آزمون

شرایط شرکت در آزمون نظام مهندسی طراحی، نظارت و اجرا

کارنامه های قبولی

کارنامه های قبولی داوطلبان شرکت کنننده در آزمون

بازخورد ها

انتقادات، تقدیر و نظرات مشتریان استفاده کننده از منابع آی نماد

بسته رایگان

وبینار آزمون نظام مهندسی برق را رایگان دانلود نمایید

انتخاب جریان نامی کلید RCD

انتخاب جریان نامی کلید RCD

این فیلم آموزشی به تحلیل و انتخاب جریان نامی کلید RCD پرداخته و تفاوت جریان نشتی یا حساسیت کلیدجریان باقی مانده را با جریان نامی کلید جریان تفاضلی تشریح می نماید. مشاهده این فیلم برای عزیزانی که در صنعت برق و تاسیسات الکتریکی مشغول به فعالیت هستند و همچنین داوطلبان آزمون نظام مهندسی برق پیشنهاد می شود.

مطالب گفته شده جز ء منابع طراحی آزمون نظام مهندسی برق و همچنین منابع نظارت آزمون نظام مهندسی تاسیسات برق بوده و همچنین در آزمون نظارت اسفند۹۵ نظام مهندسی برق تکرار شده است و ممکن است با تغییر صورت سوال به سبک و شیوه دیگر در آزمون های آتی نظام مهندسی تاسیسات برقی نیز تکرارا شود.

سعی شده است که مطلب به صورت مفهومی  تحلیل گردد تا داوطلب آمادگی برای حل هر سوال مشابه ای را داشته باشد. اصولا مهندسین عزیز متقاضی پروانه اشتغال به کار مهندسی جهت دریافت حق امضا باید به مطالب فنی و عملی مسلط باشند و مشکل اکثر این عزیزان عدم یادگیری مفهومی و درک فنی مطالب می باشد،که اگر این عزیزان به جای حفظ مطالب و سرفصل های کتاب های آزمون نظام مهندسی، اقدام به فراگیری مفهومی منابع کمک آموزشی نظام مهندسی نمایند قطعا موفقیت آنها راحت تر خواهد بود.

متاسفانه در ایران دانشگاه با صنعت کاملا بیگانه است و یک مهندسی که تازه فارغ التحصیل می شود عملا به مسائل فنی هیچ آشنایی نداشته و مطالعه مباحث مقررات ملی ساختمان از جمله مبحث۱۳ و مبحث۱۵ کمک شایانی نخواهد کرد زیرا درک کامل مباحث مقررات ملی ساختمان نیاز به پیش زمینه قبلی داشته و به همین دلیل اکثر داوطلبان قبولی در آزمون نظام مهندسی برق به مشکل می خورند.

چالش بعدی منابع کمک آموزشی موجود می باشد که بیش از ۹۰ درصد آنها به دلیل اینکه مولف آن دید فنی نداشته و صرفا به گرد آوری منابع آموزشی فارسی موجود در بازار اکتفا کرده و به نام کتاب تالیفی آن را به مهندسین بی تجربه می فروشند و در نهایت شاهد ناکامی داوطلبان در جلسه آزمون نظام مهندسی خواهیم بود. از بخش زیر می توانید این فیلم آموزشی را ملاحظه و از آپارات دانلود نمایید.

این فیلم نمونه ای از بسته طلایی آموزشی جایگزین کلاس آزمون نظام مهندسی برق می باشد که توسط مدرس رتبه اول کشوری مرتضی رضایی تدریس شده است. فیلم های بعدی به مرور در سایت آی نماد و کانال نظام مهندسی آی نماد درج خواهد شد. جهت در یافت بسته آموزشی کامل، از لینک زیر اقدام نمایید

بسته آموزشی کامل جایگزین کلاس آزمون نظام مهندسی برق

کلمات کلیدی :

انتخاب جریان نامی کلید RCD, منابع طراحی آزمون نظام مهندسی برق, منابع نظارت آزمون نظام مهندسی تاسیسات برق, بسته طلایی آزمون نظام مهندسی برق, کتاب طراحی آزمون برق

انتخاب جریان نامی کلید RCD
انتخاب جریان نامی کلید RCD

 

جهت مشاوره رایگان آزمون نظام مهندسی با شماره های زیر تماس بگیرید

مولف و مدرس برق 09129341955

مولف و مدرس معماری 09171847882

آدرس . اجتماعی

جهت تهیه منابع و کتاب های مورد نیاز به فروشگاه سایت مراجعه نمایید و به صورت انلاین اقدام به سفارش نمایید.

از داخل فروشگاه از منو بالا به تفکیک رشته های مختلف می توانید دسته بندی منابع اعم از طراحی، نظارت و اجرا را ببینید

می توانید در واتساپ به شماره 09189102406 در ارتباط باشید.

جهت مشاوره با شماره های زیر در واتساپ یا تماس در ارتباط باشید:

رشته برق : 09129341955

رشته معماری : 09171847882

از این لینک استفاده نمایید

چند . درج شده در سایت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن